Download Kontör Yükleme Sistemi For PC – Windows 7, 8, 10 And Mac

Rate this post

Kontör yükleme sistemi, son derece kolay ve hızlı bir şekilde kontör yüklemenize olanak sağlar. Kontör yükleme sistemi ile hesabınıza para yükleyebilir, alışveriş yapabilir veya başka bir işlem yapabilirsiniz. Kontör yükleme sistemi, her an her yerde kullanılabilir ve her türlü cihaza uygun bir şekilde tasarlanmışt

The latest Kontör Yükleme Sistemi for PC has come up with a few updates that are better than the previous version. Want to know those? Here are they:

Install “Kontör Yükleme Sistemi” on PC: Windows 10/8/7 & Mac

If you want to run the Kontör Yükleme Sistemi on your PC, you’ll need the Memu android emulator. Here is the process of installing both on your PC:

 • Download the Memu android emulator on your computer and install it. It will take a few minutes from start to finish.
 • While finishing, keep the “Open when finished” checked and other additional offers unchecked.
 • Once installed and opened, you’ll see a familiar interface with familiar apps on the screen, including Play store.
 • Click on the Play store and log into your account using your google email and password that you use on your phone.
 • You can now search for the Kontör Yükleme Sistemi app within Play store. It will show you the app on the search results in the first position.
 • Click on the app name and then click install to begin the download process on your computer to install Kontör Yükleme Sistemi.
 • It may take a few minutes for the entire process. Once complete, you can now open the app from your desktop or the emulator homepage.
 • Kontör Yükleme Sistemi App Specification
  App Name: Kontör Yükleme Sistemi On Your PC
  Devoloper Name: Hemen Yazılım
  Latest Version: 2.11.20
  Android Version: 4.4
  Supporting OS: Windows,7,8,10 & Mac (32 Bit, 64 Bit)
  Package Name: com.hemenyazilim.kontoryukleme
  Download: 30280+
  Category: Communication
  Updated on: Jan 19, 2022
  Get it On:

  Download

  Kontör Yükleme Sistemi Andorid App Summary

  Hemen Yazılım has developed the Kontör Yükleme Sistemi for Android. You can find it under the Communication category on Play Store. Since its inception, Kontör Yükleme Sistemi has got over 30280+ users on board. For the user rating, it is currently holding a 0.0 rating and the latest version of it is 2.11.20

  hBFDoFHLspUQB58HLfua3CkbpKnaIb4bafPAYUNwdXymNM H4VNDH3GVGd7T3rSVA

  The latest update of Kontör Yükleme Sistemi is Jan 19, 2022 for phones. You can’t use it on your PC directly. So, you have to use an Android emulator like BlueStacks Emulator, Memu Emulator, Nox Player Emulator, etc.

  Features of Kontör Yükleme Sistemi for PC

  u numaranızın girilmesi.
  3) Uygulama içindeki tüm ürünlerin satın alınması durumu dışında herhangi bir ödeme gerektirmez.
  4) Üyelikler tamamen ücretsizdir.
  5) Kazandığınız bonuslar 1 TL ye varınca bonuslarınızı yapacağınız ödemelerden düşebilir.
  6) Sistemlerimizde mevcut bayiliklerinize giriş yaptıktan sonra Hesap ayarları ve Güvenlik ayarları kısmından Mobil uygulama şifresi ile Giriş özelliğini aktif ederek daha sonraki girişlerinizde normal kullanıcı adı ve şifre girişinizin dışında bir de ek olarak mobil uygulamanızdan üreteceğiniz bir şifreyi de girmeyi tercih ederek bayiliğinizi daha fazla güvenlik altına alabilirs

  Kontör Yükleme Sistemi App Overview and Details

  Uygulamamız üzerinden her türlü operatörün her türlü kontor yüklemelerini veya oyun kredilerini arzu ederseniz banka havalesi ile, arzu ederseniz kredi kartınız ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca hemenyazılım tarafından geliştirilmiş her türlü sistemdeki mevcut bayiliklerinizi bu uygulama üzerinden yönetebilir, kontor yükleyebilir ve uygulamanın sunduğu her türlü hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  Uygulamamızı kullanırken bonuslar kazanabilir, bu kazandığınız bonusları uygulama içerisindeki tüm hizmetlerde kullanabilirsiniz. Kazandığınız bonuslar 1 TL ye varınca bonuslarınızı yapacağınız ödemelerden düşebilir, uygulamanın sizlere sunuyor olduğu tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

  Uygulamamıza yapılacak üyelikler tamamen ücretsizdir, uygulama içindeki ürünlerin satın alınması durumu dışında herhangi bir ödeme gerektirmez.

  Bu uygulamada gerçekleştirmiş olduğunuz bayiliklerinizi aynı zamanda web üzerinden http://www.hemenkontor.com adresinden giriş yaparak da kullanabilirsiniz.
  Sistemlerimizde mevcut bayiliklerinize giriş yaptıktan sonra Hesap ayarları ve Güvenlik ayarları kısmından Mobil uygulama şifresi ile Giriş özelliğini aktif ederek daha sonraki girişlerinizde normal kullanıcı adı ve şifre girişinizin dışında bir de ek olarak mobil uygulamanızdan üreteceğiniz bir şifreyi de girmeyi tercih ederek bayiliğinizi daha fazla güvenlik altına alabilirsiniz. Mobil uygulamanız aynı zamanda tüm sistemlerimizdeki bayilikleriniz için bir şifrematik görevi de görebilmektedir.

  Uygulama akışı basitçe şu aşamaları içermektedir.

  1) Herhangi bir sistemde üyeliğiniz var ise sistemin adresini yazarak ilerleyip kullanıcı adı ve şifrenizi tuşlayarak uygulamaya giriş sağlanması.
  2) Herhangi bir üyeliğiniz yok ise yeni bir başvurunun yapılması ve bayiliğinizin oluşturulması, başvuru esnasında pilot No olarak tabir edilen cep telefon numaranızdır, uygulamamızda cep telefonu numaralarınız kullanıcı adınız olarak kullanılmaktadır.
  3) Ödeme bildirimi menüsünde görebiliyor olduğunuz hesaplara ödeme aktarararak yine ödeme bildirimi menüsünden yapmış olduğunuz ödemenin miktarını yazıp, bankasını seçerek bilidirim yapılması.
  4) Bu ödemelerin muhasebemiz tarafından kontrol edilerek bakiyenize eklenmesi.
  5) Kontor yukleme menüsünden yükleme yapmak istediğiniz operatörü, kontor miktarını seçip yüklemeyi gerçekleştirmek istediğiniz numaranın girilmesi ve yükleme talebinizin işleme sokulması.
  6) Kredi kartı ile yükleme tercih edildiğinde direk olarak yükleme ekranına geçip, operatörü, yüklenecek kontörü ve yüklenecek numarayı yazdıktan sonra kredi kartı ile öde seçeneği üzerinden ödemenin tamamlanması ve yükleme talebinin işleme alınması.
  7) Bonus hesabınızda 1 TL nin üzerinde bonus birikmiş ise bonusunuzu kullanabilmek için ödemenize transfer edebilmeniz için bonus tutarınızın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır.

  Ödemelerinizde 3 şekilde bakiye kullanabilirsiniz, arzu ederseniz mevcut kredinizden, arzu ederseniz direk kredi kartınız ile, arzu ederseniz bir kısmını kredinizden, devamını kredi kartınız ile tamamlayarak ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra kazanılmış bonuslarınızı da ödemenize ekleyerek o miktarda eksik ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

  HemenYazılım ailesine ait tüm yazılımlar güncelleştirmelerini ve eksik/hatalı müdahalelerini sizlerin beğeni veya eleştirileriniz sayesinde bu başarıya getirebilmiş bulunmaktadır. Uygulamalarımız ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşmaktan çekinmeyin. Düşüncelerinizi bizler ile paylaşmanız bizler açısından büyük bir memnuniyet yaratmaktadır. Lütfen değerli fikirlerinizi, isteklerinizi bizlere aktarmaktan çekinmeyiniz.

  Uygulamamızda kullanılıyor olan tüm amblem, logo ve markalar ile hiç bir ilişkimiz bulunmamaktadır. Uygulamamızda sadece ilgili markaların ürünlerinin satışı yapılmaktadır.

  Uygulama 2001 senesinden bu güne faaliyetlerini büyüyerek sürdüren bir İdeal Bilgisayar Ltd. Şti. (www.hemenkontor.com) ürünüdür. Güvenle kullanabilirsiniz.

  Whats New In this Kontör Yükleme Sistemi?

  Genel performans geliştirmeleri

  Conclusion

  Kontör yükleme sistemi ile şirketler ve kişiler, her an her yerden kontör yükleyebilirler. Bu sayede şirketler, kontör yükleme işlemlerini internet üzerinden yaparak, daha hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırabilirler.

  So, did you find the guide on how to download the Kontör Yükleme Sistemi for PC above? If you did, or if you have any questions regarding it, do comment and let us know. We’re here to help.

  Disclaimer

  We refer the ownership of This Kontör Yükleme Sistemi to its creator/developer. We don’t own or affiliate for Kontör Yükleme Sistemi and/or any part of it, including its trademarks, images, and other elements.

  Here at eztoosoft, we also don’t use our own server to download the Kontör Yükleme Sistemi. We refer to the official server, store, or website to help our visitors to download the Kontör Yükleme Sistemi.

  If you have any query about the app or about eztoosoft, we’re here to help you out. Just head over to our contact page and talk your heart to us. We’ll get back to you ASAP.

  What’s your Reaction?
  +1
  0
  +1
  0
  +1
  0

  Leave a Comment